17 rezultate, pagina 2 / 2

Oferte imobiliare în Constanta

UNIC IN CENTRUL ORASULUI!! DOAR -1363$ per mp

199,000 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
Central, Constanta
154 mp
1933

Casa in centrul Constantei

209,500 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
Ultracentral, Constanta
128 mp
1950

Pontica Imobiliare, Agenție imobiliară Constanta, va ofera 28 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Constanta, apartamente de vânzare Constanta, case vile de vânzare Constanta, apartamente de vânzare Constanta, Nord sau apartamente de vânzare Mamaia-Sat.